Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2067
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2067 |
|---|---|
| Výška | 280, 250, 230 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 764,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2067.23Pohár 2067.25Pohár 2067.28 | |
Medaile MMC2072B
Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC2072B |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena | 46,- Kč |
Sada pohárů 2062
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2062 |
|---|---|
| Výška | 330, 300, 260 mm |
| Šířka | 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 946,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2062.26Pohár 2062.30Pohár 2062.33 | |
Sada pohárů 2098
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2098 |
|---|---|
| Výška | 250, 220, 200 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 665,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2098.20Pohár 2098.22Pohár 2098.25 | |
Skleněná plaketa W653
Skleněná plaketa je dodávána v dárkové etuji, která je již v ceně. Sklo je možno potisknout libovolným textem či obrázkem. Cena potisku je od 80,- Kč dle pracnosti.
| Kód | W653 |
|---|---|
| Výška | 170 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Cena | 525,- Kč |
