Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Pohár 1888.33
Pohár se soškou - číslice 1.
| Kód | 1888.33 |
|---|---|
| Výška | 330 mm |
| Šířka nádoby | 100 mm |
| Cena | 470,- Kč |
Grafické logo monochrom - 50 mm
Samolepka o průměru 50 mm. Možnost zvolit podkladovou barvu bílou, zlatou a stříbrnou. Požadovaný obrázek připojte do přílohy před odesláním objednávky.
| Kód | Monochrom |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 12,- Kč |
Soška F20-Z
Kovová soška golf - ženy. Barva zlatá. Skladem 7 kusů.
| Kód | F20-Z |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
