Nejnovější zboží
Výpis všech produktů řazený dle data přidání do katalogu. Díky tomu máte přehled o nejnovějších produktech v naší nabídce.
Sada medailí DI5000ZE
Sada medailí s hasičským motivem. Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | DI5000ZE |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena za sadu | 75,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile DI5000ZEBMedaile DI5000ZESMedaile DI5000ZEZ | |
Sada pohárů 2115
Sada 4 pohárů.
| Kód | 2115 |
|---|---|
| Výška | 370, 340, 310, 280 mm |
| Šířka | 160, 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 982,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 2115.28Pohár 2115.31Pohár 2115.34Pohár 2115.37 | |
Sada pohárů 2114
Sada 4 pohárů.
| Kód | 2114 |
|---|---|
| Výška | 370, 340, 310, 280 mm |
| Šířka | 160, 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 982,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 2114.28Pohár 2114.31Pohár 2114.34Pohár 2114.37 | |
Sada pohárů 2112
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2112 |
|---|---|
| Výška | 220, 210, 200 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Cena za sadu | 446,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2112.20Pohár 2112.21Pohár 2112.22 | |
Sada pohárů 2006
Sada 3 pohárů. Velikost pohárů je shodná, pořadí je odlišeno barvou.
| Kód | 2006 |
|---|---|
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Cena za sadu | 372,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2006.16BPohár 2006.16SPohár 2006.16Z | |
Sada pohárů 2108
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2108 |
|---|---|
| Výška | 255, 230, 210 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 674,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2108.21Pohár 2108.23Pohár 2108.26 | |
Sada pohárů 2107
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2107 |
|---|---|
| Výška | 255, 230, 210 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 674,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2107.21Pohár 2107.23Pohár 2107.26 | |
Soška F22-S
Kovová soška tenis - ženy. Barva stříbrná. Skladem 8 kusů.
| Kód | F22-S |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F20-B
Kovová soška golf - ženy. Barva bronzová. Skladem 3 kusy.
| Kód | F20-B |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F22-Z
Kovová soška tenis - ženy. Barva zlatá. Skladem 9 kusů.
| Kód | F22-Z |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F22-TB
Kovová soška tenis - ženy. Barva tmavý bronz. Poslední kus skladem.
| Kód | F22-TB |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F22-AG
Kovová soška tenis - ženy. Barva antické zlato. Skladem 13 kusů.
| Kód | F22-AG |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
