Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada medailí MMC7074
Sada 3 medailí. Cena je včetně stuh.
| Kód | MMC7074 |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena za sadu | 126,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile MMC7074BMedaile MMC7074SMedaile MMC7074Z | |
Sada pohárů 2064
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2064 |
|---|---|
| Výška | 270, 240, 210 mm |
| Šířka | 90, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 726,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2064.21Pohár 2064.24Pohár 2064.27 | |
Medaile DI7003Z
Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | DI7003Z |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena | 42,- Kč |
Sada pohárů 1969
Sada 5 pohárů.
| Kód | 1969 |
|---|---|
| Výška | 355, 325, 300, 260, 220 mm |
| Šířka | 160, 140, 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 1 786,- Kč |
| 5 velikostí | |
| Pohár 1969.22Pohár 1969.26Pohár 1969.30Pohár 1969.32Pohár 1969.35 | |
Sada medailí MMC32050
Sada medailí s běžeckým motivem. Cena je včetně stuh - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | MMC32050 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena za sadu | 78,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile MMC32050BMedaile MMC32050SMedaile MMC32050Z | |
