Sada plaket 2056
Sada 3 plaket. Velikost plaket je shodná, pořadí je odlišeno barvou.
| Kód | 2056 |
|---|---|
| Výška | 230 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Cena za sadu | 426,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Plaketa 2056.23BPlaketa 2056.23SPlaketa 2056.23Z | |
Sada pohárů 1824
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1824 |
|---|---|
| Výška | 230, 210, 200 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Cena za sadu | 425,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1824.20Pohár 1824.21Pohár 1824.23 | |
Sada pohárů 1892
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1892 |
|---|---|
| Výška | 150, 130, 120 mm |
| Šířka | 80, 70, 70 mm |
| Cena za sadu | 386,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1892.12Pohár 1892.13Pohár 1892.15 | |
Sada pohárů 1893
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1893 |
|---|---|
| Výška | 140, 130, 110 mm |
| Šířka | 80, 70, 70 mm |
| Cena za sadu | 386,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1893.11Pohár 1893.13Pohár 1893.14 | |
Sada pohárů 1894
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1894 |
|---|---|
| Výška | 150, 140, 120 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 388,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1894.12Pohár 1894.14Pohár 1894.15 | |
Sada pohárů 1965
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1965 |
|---|---|
| Výška | 160, 140, 120 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 395,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1965.12Pohár 1965.14Pohár 1965.16 | |
Sada pohárů 1966
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1966 |
|---|---|
| Výška | 160, 140, 120 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 395,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1966.12Pohár 1966.14Pohár 1966.16 | |
Sada pohárů 2006
Sada 3 pohárů. Velikost pohárů je shodná, pořadí je odlišeno barvou.
| Kód | 2006 |
|---|---|
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Cena za sadu | 372,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2006.16BPohár 2006.16SPohár 2006.16Z | |
Sada pohárů 2041
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2041 |
|---|---|
| Výška | 230, 210, 190 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 525,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2041.19Pohár 2041.21Pohár 2041.23 | |
Sada pohárů 2042
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2042 |
|---|---|
| Výška | 230, 210, 190 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 525,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2042.19Pohár 2042.21Pohár 2042.23 | |
