Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Soška F7-Z
Kovová soška bowling/kuželky. Barva zlatá. Skladem 10 kusů.
| Kód | F7-Z |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 60,- Kč |
Soška F4-AG
Kovová soška bowling - ženy. Barva antické zlato. Skladem 10 kusů.
| Kód | F4-AG |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Sada pohárů 1978
Sada 4 pohárů.
| Kód | 1978 |
|---|---|
| Výška | 310, 290, 270, 240 mm |
| Šířka | 140, 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 1 134,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 1978.24Pohár 1978.27Pohár 1978.29Pohár 1978.31 | |
Štítek GS12
Tvrzený štítek. Provedení - rámeček - odstíny šedi, písmo - černé, podklad - zlatá / stříbrná (uveďte do poznámky před odesláním objednávky). Štítek lze objednat v jakémkoliv rozměru. Jiný rozměr napište do poznámky.
| Kód | GS12 |
|---|---|
| Rozměr | 16 x 50 mm |
| Cena | 15,- Kč |
Soška F13-B
Kovová soška házená - muži. Barva bronzová. Skladem 6 kusů.
| Kód | F13-B |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Sada pohárů 1979
Sada 4 pohárů.
| Kód | 1979 |
|---|---|
| Výška | 310, 290, 270, 240 mm |
| Šířka | 140, 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 1 134,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 1979.24Pohár 1979.27Pohár 1979.29Pohár 1979.31 | |
