Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Štítek GS11
Tvrzený štítek. Provedení - rámeček - odstíny šedi, písmo - černé, podklad - zlatá / stříbrná (uveďte do poznámky před odesláním objednávky). Štítek lze objednat v jakémkoliv rozměru. Jiný rozměr napište do poznámky.
| Kód | GS11 |
|---|---|
| Rozměr | 16 x 50 mm |
| Cena | 15,- Kč |
Kokarda 3řadá A3-2
Trojřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A3-2 |
|---|---|
| Délka | 380 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 99,- Kč |
Soška F7-S
Kovová soška bowling/kuželky. Barva stříbrná. Skladem 10 kusů.
| Kód | F7-S |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 60,- Kč |
Sada pohárů 1983
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1983 |
|---|---|
| Výška | 470, 420, 380 mm |
| Šířka | 180, 160, 140 mm |
| Cena za sadu | 4 353,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1983.38Pohár 1983.42Pohár 1983.47 | |
Soška F16-AG
Kovová soška běh - muži. Barva antické zlato. Skladem 8 kusů.
| Kód | F16-AG |
|---|---|
| Výška | 130 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Sada medailí ME9319
Sada 3 medailí. Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | ME9319 |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena za sadu | 165,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile ME9319BMedaile ME9319SMedaile ME9319Z | |
