Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Medaile ME66B
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | ME66B |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 26,- Kč |
Medaile MMC3032Z
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm..
Zlatá medaile s fotbalovým motivem.
Provedení pouze ve zlaté barvě.
| Kód | MMC3032Z |
|---|---|
| Průměr | 32 mm |
| Cena | 16,- Kč |
Sada medailí MMC34050
Sada medailí s šachovým motivem. Cena je včetně stuh - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | MMC34050 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena za sadu | 75,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile MMC34050BMedaile MMC34050SMedaile MMC34050Z | |
