Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada medailí MMC4504
Sada medailí s pořadím. Cena je včetně stuh - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | MMC4504 |
|---|---|
| Průměr | 45 mm |
| Cena za sadu | 72,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile MMC4504BMedaile MMC4504SMedaile MMC4504Z | |
Button - klip
Button s klipem na zadní straně. Při objednávce do 10 kusů je účtován příplatek za zpracování. (Max. 150,- dle pracnosti).
| Kód | BUT01K |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 25,- Kč |
Sada medailí MMC28050
Sada 3 medailí s fotbalovým motivem. Cena je včetně stuh - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | MMC28050 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena za sadu | 75,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile MMC28050BMedaile MMC28050SMedaile MMC28050Z | |
Sada pohárů 1987
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1987 |
|---|---|
| Výška | 360, 320, 280 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 073,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1987.28Pohár 1987.32Pohár 1987.36 | |
Grafické logo monochrom - 25 mm
Samolepka o průměru 25 mm. Možnost zvolit podkladovou barvu bílou, zlatou a stříbrnou. Požadovaný obrázek připojte do přílohy před odesláním objednávky.
| Kód | Monochrom |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 9,- Kč |
Medaile MMC32050S
Medaile s běžeckým motivem. Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | MMC32050S |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 26,- Kč |
Sada pohárů 2027
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2027 |
|---|---|
| Výška | 370, 330, 305 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 823,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2027.31Pohár 2027.33Pohár 2027.37 | |
Sada pohárů 2073
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2073 |
|---|---|
| Výška | 420, 390, 370 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 039,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2073.37Pohár 2073.39Pohár 2073.42 | |
Medaile MMC3032Z
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm..
Zlatá medaile s fotbalovým motivem.
Provedení pouze ve zlaté barvě.
| Kód | MMC3032Z |
|---|---|
| Průměr | 32 mm |
| Cena | 16,- Kč |
