Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada medailí MMC7075
Sada 3 medailí. Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC7075 |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena za sadu | 120,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile MMC7075BMedaile MMC7075SMedaile MMC7075Z | |
Sada pohárů 2006
Sada 3 pohárů. Velikost pohárů je shodná, pořadí je odlišeno barvou.
| Kód | 2006 |
|---|---|
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Cena za sadu | 372,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2006.16BPohár 2006.16SPohár 2006.16Z | |
Sada pohárů 2074
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2074 |
|---|---|
| Výška | 420, 390, 370 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 039,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2074.37Pohár 2074.39Pohár 2074.42 | |
Sada pohárů 2108
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2108 |
|---|---|
| Výška | 255, 230, 210 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 674,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2108.21Pohár 2108.23Pohár 2108.26 | |
Sada pohárů 2104
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2104 |
|---|---|
| Výška | 235, 210, 195 mm |
| Šířka | 100, 80, 80 mm |
| Cena za sadu | 766,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2104.20Pohár 2104.21Pohár 2104.24 | |
