Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Soška DF01
Soška Victory. Skladem 7 kusů (2 kusy světlý odstín zlaté, 5 kusů sytě zlatá).
| Kód | DF01 |
|---|---|
| Výška | 155 mm |
| Cena | 110,- Kč |
Sada pohárů 2089
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2089 |
|---|---|
| Výška | 440, 440, 360 mm |
| Šířka | 180, 160, 140 mm |
| Cena za sadu | 3 568,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2089.36Pohár 2089.40Pohár 2089.44 | |
Sada pohárů 2066
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2066 |
|---|---|
| Výška | 280, 250, 230 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 764,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2066.23Pohár 2066.25Pohár 2066.28 | |
Soška F1-AG
Kovová soška bowling - muži. Barva antické zlato. Skladem 2 kusy.
| Kód | F1-AG |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Medaile ME106B
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | ME106B |
|---|---|
| Průměr | 45 mm |
| Cena | 24,- Kč |
Button - otvírák
Button přívěšek s otvírákem na lahve na zadní straně. Při objednávce do 10 kusů je účtován příplatek za zpracování. (Max. 150,- dle pracnosti).
| Kód | BUT01O |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 35,- Kč |
Samolepky na auto
Samolepky na auto. Cena od 40,- Kč za rozměr A6 - přesná cena na základě poptávky (dle rozměru).
| Kód | GSP001 |
|---|---|
| Cena | 40,- Kč |
Medaile MMC2540S
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC2540S |
|---|---|
| Průměr | 40 mm |
| Cena | 19,- Kč |
