Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Medaile MMC5950S
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC5950S |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 25,- Kč |
Sada pohárů 2088
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2088 |
|---|---|
| Výška | 370, 330, 290 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 2 251,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2088.29Pohár 2088.33Pohár 2088.37 | |
Grafické logo barevné - 25 mm
Barevná samolepka o průměru 25 mm. Požadovaný obrázek připojte do přílohy před odesláním objednávky.
| Kód | Barevné B |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 11,- Kč |
Soška F22-B
Kovová soška tenis - ženy. Barva bronzová. 2 kusy skladem.
| Kód | F22-B |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Sada pohárů 2036
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2036 |
|---|---|
| Výška | 430, 410, 390 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 094,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2036.39Pohár 2036.41Pohár 2036.43 | |
Sada pohárů 2096
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2096 |
|---|---|
| Výška | 325, 305, 280 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Cena za sadu | 773,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2096.28Pohár 2096.31Pohár 2096.33 | |
