Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2071
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2071 |
|---|---|
| Výška | 420, 390, 370 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 039,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2071.37Pohár 2071.39Pohár 2071.42 | |
Sada plaket 2060
Sada 3 plaket.
| Kód | 2060 |
|---|---|
| Výška | 220 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Cena za sadu | 405,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Plaketa 2060.22BPlaketa 2060.22SPlaketa 2060.22Z | |
Sada pohárů 2076
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2076 |
|---|---|
| Výška | 420, 390, 370 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 039,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2076.37Pohár 2076.39Pohár 2076.42 | |
