Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2038
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2038 |
|---|---|
| Výška | 430, 410, 390 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 094,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2038.39Pohár 2038.41Pohár 2038.43 | |
Soška F22-AG
Kovová soška tenis - ženy. Barva antické zlato. Skladem 13 kusů.
| Kód | F22-AG |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Medaile MMC6061B
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 22 mm. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC6061B |
|---|---|
| Průměr | 60 mm |
| Cena | 39,- Kč |
