Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2100
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2100 |
|---|---|
| Výška | 455, 405, 355 mm |
| Šířka | 180, 160, 140 mm |
| Cena za sadu | 3 691,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2100.36Pohár 2100.41Pohár 2100.46 | |
Sada pohárů 2087
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2087 |
|---|---|
| Výška | 370, 330, 290 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 2 251,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2087.29Pohár 2087.33Pohár 2087.37 | |
Grafické logo barevné - 50 mm
Barevná samolepka o průměru 50 mm. Požadovaný obrázek připojte do přílohy před odesláním objednávky.
| Kód | Barevné B |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 17,- Kč |
Sada pohárů 2075
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2075 |
|---|---|
| Výška | 420, 390, 370 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 039,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2075.37Pohár 2075.39Pohár 2075.42 | |
Button - špendlík
Button se spínacím špendlíkem na zadní straně. Při objednávce do 10 kusů je účtován příplatek za zpracování. (Max. 150,- dle pracnosti).
| Kód | BUT01S |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 25,- Kč |
