Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Pohár 1888.32
Pohár se soškou - číslice 2.
| Kód | 1888.32 |
|---|---|
| Výška | 320 mm |
| Šířka nádoby | 100 mm |
| Cena | 455,- Kč |
Sada medailí DI7003
Sada 3 medailí. Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | DI7003 |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena za sadu | 126,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile DI7003BMedaile DI7003SMedaile DI7003Z | |
Pohár 1888.31
Pohár se soškou - číslice 3.
| Kód | 1888.31 |
|---|---|
| Výška | 310 mm |
| Šířka nádoby | 100 mm |
| Cena | 440,- Kč |
