Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 1887
Sada 3 pohárů se soškou pořadí.
| Kód | 1887 |
|---|---|
| Výška | 250, 230, 220 mm |
| Šířka nádob | 100, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 1 415,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1887.22Pohár 1887.23Pohár 1887.25 | |
Sada pohárů 1951
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1951 |
|---|---|
| Výška | 420, 380, 330 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 872,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1951.33Pohár 1951.38Pohár 1951.42 | |
