Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Kokarda 3řadá A3-1
Trojřadá kokarda v barvě české trikolóry.
| Kód | A3-1 |
|---|---|
| Délka | 380 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 99,- Kč |
Medaile DI7003B
Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | DI7003B |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena | 42,- Kč |
Sada pohárů 1991
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1991 |
|---|---|
| Výška | 260, 245, 230 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 752,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1991.23Pohár 1991.25Pohár 1991.26 | |
Soška F4-B
Kovová soška bowling - ženy. Barva bronzová. Skladem 3 kusy.
| Kód | F4-B |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Sada pohárů 2053
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2053 |
|---|---|
| Výška | 410, 370, 330 mm |
| Šířka | 180, 160, 140 mm |
| Cena za sadu | 3 332,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2053.33Pohár 2053.37Pohár 2053.41 | |
