Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Soška F13-S
Kovová soška házená - muži. Barva stříbrná. Skladem 5 kusů.
| Kód | F13-S |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-8
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-8 |
|---|---|
| Délka | 360 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 77,- Kč |
Sada pohárů 1766
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1766 |
|---|---|
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Výška | 300, 280, 260 mm |
| Cena za sadu | 983,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1766.26Pohár 1766.28Pohár 1766.30 | |
Sada pohárů 1949
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1949 |
|---|---|
| Výška | 420, 380, 330 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 872,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1949.33Pohár 1949.38Pohár 1949.42 | |
Sada pohárů 1770
Sada 5 pohárů.
| Kód | 1770 |
|---|---|
| Šířka | 160, 140, 120, 100, 90 mm |
| Výška | 340, 310, 290, 260, 230 mm |
| Cena za sadu | 1 927,- Kč |
| 5 velikostí | |
| Pohár 1770.23Pohár 1770.26Pohár 1770.29Pohár 1770.31Pohár 1770.34 | |
Soška F2-S
Kovová soška bowling - ženy. Barva stříbrná. Skladem 2 kusy.
| Kód | F2-S |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F4-S
Kovová soška bowling - ženy. Barva stříbrná. Skladem 12 kusů.
| Kód | F4-S |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
