Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Kokarda 3řadá A3-4
Trojřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A3-4 |
|---|---|
| Délka | 400 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 99,- Kč |
Sada pohárů 1954
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1954 |
|---|---|
| Výška | 400, 360, 330 mm |
| Šířka | 180, 160, 140 mm |
| Cena za sadu | 2 423,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1954.33Pohár 1954.36Pohár 1954.40 | |
Kokarda 3řadá A3-8
Trojřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A3-8 |
|---|---|
| Délka | 470 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 232,- Kč |
Sada pohárů 1765
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1765 |
|---|---|
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Výška | 270, 240, 220 mm |
| Cena za sadu | 607,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1765.22Pohár 1765.24Pohár 1765.27 | |
Doplněk E050-27Z
Štítek kovový. Cena rytí do štítku je 36,- Kč.
| Kód | E050-27Z |
|---|---|
| Rozměr | 73 x 27 mm |
| Cena | 15,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-12
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky. Kokarda má průměr na emblém 6,5 cm, lze tedy vybavit pouze grafickým logem o průměru 6,5 cm.
| Kód | A2-12 |
|---|---|
| Délka | 370 mm |
| Průměr loga | 65 mm |
| Cena | 99,- Kč |
