Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Kokarda 3řadá A3-7
Trojřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A3-7 |
|---|---|
| Délka | 410 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 214,- Kč |
Soška F4-TB
Kovová soška bowling - ženy. Barva tmavý bronz. Skladem 1 kus.
| Kód | F4-TB |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F17-Z
Kovová soška box - muži. Barva zlatá. Skladem 10 kusů.
| Kód | F17-Z |
|---|---|
| Výška | 125 mm |
| Cena | 70,- Kč |
