Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2039
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2039 |
|---|---|
| Výška | 225, 200, 185 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 679,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2039.19Pohár 2039.20Pohár 2039.23 | |
Kokardy pětiřadé A5-1
Pětiřadé kokardy v jakýchkoliv barevných kombinacích. Požadovanou barvu či kombinaci napište před odesláním do poznámky. Cena od 500,- Kč dle druhu stuhy (taftové, atlasové). Možnost potisku na stuhy. Cena potisku od 40,- Kč (potisk možný ve zlaté, stříbrné nebo černé barvě). Upřesnění ceny na základě poptávky.
| Kód | A5-1 |
|---|---|
| Průměr | 260 mm |
| Délka | 690 mm |
| Cena | 0,- Kč |
Kokarda 3řadá A3-5
Trojřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A3-5 |
|---|---|
| Délka | 400 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 106,- Kč |
