Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Kokarda 3řadá A3-6
Trojřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A3-6 |
|---|---|
| Délka | 440 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 125,- Kč |
Sada pohárů 1893
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1893 |
|---|---|
| Výška | 140, 130, 110 mm |
| Šířka | 80, 70, 70 mm |
| Cena za sadu | 386,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1893.11Pohár 1893.13Pohár 1893.14 | |
Soška F2-AG
Kovová soška bowling - ženy. Barva antické zlato. Skladem 3 kusy.
| Kód | F2-AG |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Sada pohárů 1963
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1963 |
|---|---|
| Výška | 570, 540, 500 mm |
| Šířka | 140, 130, 120 mm |
| Cena za sadu | 5 768,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1963.50Pohár 1963.54Pohár 1963.57 | |
Kokardy čtyřřadé A4-1
Čtyřřadé kokardy v jakýchkoliv barevných kombinacích. Požadovanou barvu či kombinaci napište před odesláním do poznámky. Cena od 300,- Kč dle druhu stuhy (taftové, atlasové). Možnost potisku na stuhy. Cena potisku od 40,- Kč (potisk možný ve zlaté, stříbrné nebo černé barvě). Upřesnění ceny na základě poptávky.
| Kód | A4-1 |
|---|---|
| Průměr | 210 mm |
| Délka | 650 mm |
| Cena | 0,- Kč |
Soška F16-S
Kovová soška běh - muži. Barva stříbrná. Skladem 8 kusů.
| Kód | F16-S |
|---|---|
| Výška | 130 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Sada pohárů 1923
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1923 |
|---|---|
| Výška | 340, 300, 260 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 174,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1923.26Pohár 1923.30Pohár 1923.34 | |
