Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Medaile ME0340B
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | ME0340B |
|---|---|
| Průměr | 40 mm |
| Cena | 19,- Kč |
Medaile ME106S
Cena je včetně stuhy - česká trikolóra šíře 10 mm.
| Kód | ME106S |
|---|---|
| Průměr | 45 mm |
| Cena | 24,- Kč |
Sada pohárů 2097
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2097 |
|---|---|
| Výška | 325, 305, 280 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Cena za sadu | 773,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2097.28Pohár 2097.31Pohár 2097.33 | |
Medaile MMC7073S
Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC7073S |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena | 46,- Kč |
Soška F22-Z
Kovová soška tenis - ženy. Barva zlatá. Skladem 9 kusů.
| Kód | F22-Z |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Sada medailí ME106
Sada 3 medailí.
Cena je včetně stuh - česká trikolóra šíře 10 mm.
Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | ME106 |
|---|---|
| Průměr | 45 mm |
| Cena za sadu | 72,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile ME106BMedaile ME106SMedaile ME106Z | |
