Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2047
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2047 |
|---|---|
| Výška | 190, 170, 150 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 491,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2047.15Pohár 2047.17Pohár 2047.19 | |
Sada pohárů 2049
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2049 |
|---|---|
| Výška | 190, 170, 150 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 491,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2049.15Pohár 2049.17Pohár 2049.19 | |
Sada pohárů 2072
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2072 |
|---|---|
| Výška | 420, 390, 370 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 1 039,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2072.37Pohár 2072.39Pohár 2072.42 | |
