Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2057
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2057 |
|---|---|
| Výška | 410, 380, 360 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 970,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2057.36Pohár 2057.38Pohár 2057.41 | |
Sada pohárů 2063
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2063 |
|---|---|
| Výška | 230, 200, 170 mm |
| Šířka | 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 743,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2063.17Pohár 2063.20Pohár 2063.23 | |
Medaile MMC2072S
Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC2072S |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena | 46,- Kč |
