Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2009
Sada 4 pohárů.
| Kód | 2009 |
|---|---|
| Výška | 430, 380, 340, 300 mm |
| Šířka | 180, 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 5 284,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 2009.30Pohár 2009.34Pohár 2009.38Pohár 2009.43 | |
Sada pohárů 2084
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2084 |
|---|---|
| Výška | 320, 290, 260 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 319,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2084.26Pohár 2084.29Pohár 2084.32 | |
Sada pohárů 2058
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2058 |
|---|---|
| Výška | 410, 380, 360 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Cena za sadu | 970,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2058.36Pohár 2058.38Pohár 2058.41 | |
Sada pohárů 2052
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2052 |
|---|---|
| Výška | 190, 170, 150 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 491,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2052.15Pohár 2052.17Pohár 2052.19 | |
Soška F4-Z
Kovová soška bowling - ženy. Barva zlatá. Skladem 2 kusy.
| Kód | F4-Z |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
