Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 2059
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2059 |
|---|---|
| Výška | 210 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Cena za sadu | 417,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2059.21BPohár 2059.21SPohár 2059.21Z | |
Sada pohárů 2085
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2085 |
|---|---|
| Výška | 320, 290, 260 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 438,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2085.26Pohár 2085.29Pohár 2085.32 | |
Medaile MMC2072Z
Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC2072Z |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena | 46,- Kč |
