Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada medailí MMC7073
Sada 3 medailí.
Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC7073 |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena za sadu | 138,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile MMC7073BMedaile MMC7073SMedaile MMC7073Z | |
Sada pohárů 1980
Sada 6 pohárů.
| Kód | 1980 |
|---|---|
| Výška | 370, 340, 310, 280, 250, 220 mm |
| Šířka | 160, 140, 120, 100, 80, 80 |
| Cena za sadu | 1 748,- Kč |
| 6 velikostí | |
| Pohár 1980.22Pohár 1980.25Pohár 1980.28Pohár 1980.31Pohár 1980.34Pohár 1980.37 | |
Sada pohárů 2048
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2048 |
|---|---|
| Výška | 190, 170, 150 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 491,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2048.15Pohár 2048.17Pohár 2048.19 | |
Sada pohárů 1968
Sada 5 pohárů.
| Kód | 1968 |
|---|---|
| Výška | 355, 325, 300, 260, 220 mm |
| Šířka | 160, 140, 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 1 786,- Kč |
| 5 velikostí | |
| Pohár 1968.22Pohár 1968.26Pohár 1968.30Pohár 1968.32Pohár 1968.35 | |
Sada pohárů 1849
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1849 |
|---|---|
| Výška | 170, 160, 150 mm |
| Šířka | 80, 70, 70 mm |
| Cena za sadu | 420,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1849.15Pohár 1849.16Pohár 1849.17 | |
Sada pohárů 1930
Sada 4 pohárů.
| Kód | 1930 |
|---|---|
| Výška | 390, 340, 300, 270 mm |
| Šířka | 160, 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 740,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 1930.27Pohár 1930.30Pohár 1930.34Pohár 1930.39 | |
Sada pohárů 1970
Sada 5 pohárů.
| Kód | 1970 |
|---|---|
| Výška | 355, 325, 300, 260, 220 mm |
| Šířka | 160, 140, 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 1 786,- Kč |
| 5 velikostí | |
| Pohár 1970.22Pohár 1970.26Pohár 1970.30Pohár 1970.32Pohár 1970.35 | |
