Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Medaile ME9319B
Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | ME9319B |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena | 55,- Kč |
Sada pohárů 2026
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2026 |
|---|---|
| Výška | 390, 350, 310 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 624,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2026.31Pohár 2026.35Pohár 2026.39 | |
Sada pohárů 1823
Sada 3 pohárů. Velikost pohárů je shodná, pořadí je odlišeno barvou.
| Kód | 1823 |
|---|---|
| Výška | 170 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Cena za sadu | 387,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1823.17BPohár 1823.17SPohár 1823.17Z | |
