Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada sošek F06
Sada 3 sošek v provedení zlatá, stříbrná, bronzová.
| Kód | F06 |
|---|---|
| Výška | 200 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Cena za sadu | 420,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Soška F06BSoška F06SSoška F06Z | |
Sada pohárů 2050
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2050 |
|---|---|
| Výška | 190, 170, 150 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 491,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2050.15Pohár 2050.17Pohár 2050.19 | |
Sada pohárů 2054
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2054 |
|---|---|
| Výška | 290, 250, 210 mm |
| Šířka | 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 831,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2054.21Pohár 2054.25Pohár 2054.29 | |
