Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Soška F11-AG
Kovová soška fotbal - ženy. Barva antické zlato. Skladem 4 kusy.
| Kód | F11-AG |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Sada pohárů 1966
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1966 |
|---|---|
| Výška | 160, 140, 120 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 395,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1966.12Pohár 1966.14Pohár 1966.16 | |
Sada medailí MMC2072
Sada 3 medailí. Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | MMC2072 |
|---|---|
| Cena za sadu | 138,- Kč |
| 3 barevná provedení | |
| Medaile MMC2072BMedaile MMC2072SMedaile MMC2072Z | |
