Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Soška F18-S
Kovová soška kulečník - muži. Barva stříbrná. Skladem 19 kusů.
| Kód | F18-S |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Sada pohárů 1888
Sada 3 pohárů se soškou - pořadí 1, 2, 3.
| Kód | 1888 |
|---|---|
| Výška | 330, 320, 310 mm |
| Šířka nádoby | 100 mm |
| Cena za sadu | 1 365,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1888.31Pohár 1888.32Pohár 1888.33 | |
Sada pohárů 1974
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1974 |
|---|---|
| Výška | 370, 330, 280 mm |
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Cena za sadu | 1 286,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1974.28Pohár 1974.33Pohár 1974.37 | |
Soška F11-AG
Kovová soška fotbal - ženy. Barva antické zlato. Skladem 4 kusy.
| Kód | F11-AG |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
