Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Medaile ME9319S
Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | ME9319S |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena | 55,- Kč |
Sada pohárů 2055
Sada 3 pohárů. Velikost pohárů je shodná, pořadí je odlišeno barvou.
| Kód | 2055 |
|---|---|
| Výška | 140 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Cena za sadu | 360,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2055.14BPohár 2055.14SPohár 2055.14Z | |
Sada plaket 1967
Sada 3 plaket.
| Kód | 1967 |
|---|---|
| Výška | 100 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Cena za sadu | 315,- Kč |
| 1 velikost | |
| Plaketa 1967.10A | |
Štítek E050-18Z
Štítek kovový. Cena rytí do štítku je 36,- Kč.
| Kód | E050-18Z |
|---|---|
| Rozměr | 49 x 18 mm |
| Cena | 9,- Kč |
Medaile ME9319Z
Cena je včetně stuhy. Emblém je třeba objednat zvlášť jako doplněk a není tudíž v ceně.
| Kód | ME9319Z |
|---|---|
| Průměr | 70 mm |
| Cena | 55,- Kč |
