Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 1965
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1965 |
|---|---|
| Výška | 160, 140, 120 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 395,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1965.12Pohár 1965.14Pohár 1965.16 | |
Sada pohárů 1365
Sada 3 pohárů.
POHÁRY 1365
301 - 442 Kč
| Kód | 1365 |
|---|---|
| Výška | 320, 350, 370 mm |
| Šířka | 120, 140, 160 mm |
| Cena | 1 096,- Kč |
Sada pohárů 1950
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1950 |
|---|---|
| Výška | 420, 380, 330 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 872,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1950.33Pohár 1950.38Pohár 1950.42 | |
