Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 1948
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1948 |
|---|---|
| Výška | 420, 380, 330 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 872,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1948.33Pohár 1948.38Pohár 1948.42 | |
Soška F18-AG
Kovová soška kulečník - muži. Barva antické zlato. Skladem 16 kusů.
| Kód | F18-AG |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F11-B
Kovová soška fotbal - ženy. Barva bronzová. Skladem 3 kusy.
| Kód | F11-B |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-9
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-9 |
|---|---|
| Délka | 330 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 72,- Kč |
Štítek GS10
Tvrzený štítek. Provedení - rámeček - odstíny šedi, písmo - černé, podklad - zlatá / stříbrná (uveďte do poznámky před odesláním objednávky). Štítek lze objednat v jakémkoliv rozměru. Jiný rozměr napište do poznámky.
| Kód | GS10 |
|---|---|
| Rozměr | 16 x 50 mm |
| Cena | 15,- Kč |
