Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Sada pohárů 1982
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1982 |
|---|---|
| Výška | 380, 350, 310 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 2 136,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1982.31Pohár 1982.35Pohár 1982.38 | |
Kokarda 2řadá A2-13
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-13 |
|---|---|
| Délka | 520 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 198,- Kč |
Sada pohárů 1924
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1924 |
|---|---|
| Výška | 360, 320, 280 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 622,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1924.28Pohár 1924.32Pohár 1924.36 | |
Soška F11-S
Kovová soška fotbal - ženy. Barva stříbrná. Skladem 4 kusy.
| Kód | F11-S |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Kokarda 3řadá A3-3
Trojřadá kokarda v jakékoliv barvě se zlatou nebo stříbrnou stuhou uprostřed. Barevnou kombinaci napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A3-3 |
|---|---|
| Délka | 380 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 109,- Kč |
Soška F1-B
Kovová soška bowling - muži. Barva tmavý bronz. Skladem 1 kus.
| Kód | F1-B |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
