Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Štítek GS05
Tvrzený štítek. Provedení - rámeček - odstíny šedi, písmo - černé, podklad - zlatá / stříbrná (uveďte do poznámky před odesláním objednávky). Štítek lze objednat v jakémkoliv rozměru. Jiný rozměr napište do poznámky.
| Kód | GS05 |
|---|---|
| Rozměr | 16 x 50 mm |
| Cena | 15,- Kč |
Stojánek W521
Skleněný stojánek je možno potisknout libovolným textem či obrázkem. Cena potisku je od 60,- Kč dle pracnosti. Na stojánek je možno také vypískovat text, případně jednoduchý obrázek. Cena pískování je od 100,- Kč dle množství textu.
| Kód | W521 |
|---|---|
| Rozměr | 100 mm |
| Cena | 350,- Kč |
Sada pohárů 2005
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2005 |
|---|---|
| Výška | 395, 350, 315 mm |
| Šířka | 200, 180, 160 mm |
| Cena za sadu | 2 479,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2005.31Pohár 2005.35Pohár 2005.39 | |
Sada pohárů 1860
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1860 |
|---|---|
| Šířka | 120, 100, 100 mm |
| Výška | 270, 240, 220 mm |
| Cena za sadu | 777,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1860.22Pohár 1860.24Pohár 1860.27 | |
Kokarda 2řadá A2-11
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-11 |
|---|---|
| Délka | 340 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Sada pohárů 2043
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2043 |
|---|---|
| Výška | 235, 215, 200 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 686,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2043.20Pohár 2043.22Pohár 2043.24 | |
