Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Logo 39 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 39 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 36 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 36 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 31 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 31 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Kokarda 2řadá A2-4
Dvouřadá kokarda v jakékoliv barvě či barevné kombinaci. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A2-4 |
|---|---|
| Délka | 320 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 64,- Kč |
Štítek GS06
Tvrzený štítek. Provedení - rámeček - odstíny šedi, písmo - černé, podklad - zlatá / stříbrná (uveďte do poznámky před odesláním objednávky). Štítek lze objednat v jakémkoliv rozměru. Jiný rozměr napište do poznámky.
| Kód | GS06 |
|---|---|
| Rozměr | 16 x 50 mm |
| Cena | 15,- Kč |
Logo 3 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 3 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Sloupový pohár 1605.122
POHÁR 1605.122
7149 Kč
| Kód | 1605.122 |
|---|---|
| Výška | 1220 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Cena | 7 148,- Kč |
