Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Kokarda 1řadá A1-1
Jednořadá kokarda v jakékoliv barvě. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A1-1 |
|---|---|
| Šířka | 65 mm |
| Průměr loga | 25 mm |
| Cena | 32,- Kč |
Logo 43 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 43 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Sada pohárů 1894
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1894 |
|---|---|
| Výška | 150, 140, 120 mm |
| Šířka | 90, 80, 70 mm |
| Cena za sadu | 388,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1894.12Pohár 1894.14Pohár 1894.15 | |
Logo 65 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 65 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 37 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 37 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Sada pohárů 1804
Sada 4 pohárů.
| Kód | 1804 |
|---|---|
| Šířka | 140, 120, 100, 90 mm |
| Výška | 350, 310, 270, 240 mm |
| Cena za sadu | 1 264,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 1804.24Pohár 1804.27Pohár 1804.31Pohár 1804.35 | |
Logo 5 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 5 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Štítek GS07
Tvrzený štítek. Provedení - rámeček - odstíny šedi, písmo - černé, podklad - zlatá / stříbrná (uveďte do poznámky před odesláním objednávky). Štítek lze objednat v jakémkoliv rozměru. Jiný rozměr napište do poznámky.
| Kód | GS07 |
|---|---|
| Rozměr | 16 x 50 mm |
| Cena | 15,- Kč |
Logo 17 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 17 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 6 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 6 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
