Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Logo 47 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 47 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 26 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 26 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Kokarda 1řadá A1-5
Jednořadá kokarda v jakékoliv barvě. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A1-5 |
|---|---|
| Délka | 200 mm |
| Průměr loga | 25 mm |
| Cena | 30,- Kč |
Logo 52 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 52 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Doplněk E050-25Z
Štítek kovový. Cena rytí do štítku je 36,- Kč.
| Kód | E050-25Z |
|---|---|
| Rozměr | 62 x 25 mm |
| Cena | 11,- Kč |
Logo 62 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 62 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Štítek GS04
Tvrzený štítek. Provedení - rámeček - odstíny šedi, písmo - černé, podklad - zlatá / stříbrná (uveďte do poznámky před odesláním objednávky). Štítek lze objednat v jakémkoliv rozměru. Jiný rozměr napište do poznámky.
| Kód | GS04 |
|---|---|
| Rozměr | 16 x 50 mm |
| Cena | 15,- Kč |
