Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Logo 65 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 65 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Sada pohárů 1847
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1847 |
|---|---|
| Výška | 240, 230, 220 mm |
| Šířka | 90, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 606,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1847.22Pohár 1847.23Pohár 1847.24 | |
Kazeta K0200C
Červená kazeta na medaili. Do kazety možno vložit medaile o průměru 50 mm nebo 70 mm.
| Kód | K0200C |
|---|---|
| Rozměr | 116 x 84 mm |
| Cena | 40,- Kč |
Logo 150 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 150 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 16 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 16 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 64 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 64 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 38 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 38 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Sada pohárů 1932
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1932 |
|---|---|
| Výška | 380, 330, 290 mm |
| Šířka | 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 1 278,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1932.29Pohár 1932.33Pohár 1932.38 | |
