Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Logo 50 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 50 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 49 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 49 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 72 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 72 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Sada pohárů 1779
Sada 6 pohárů.
| Kód | 1779 |
|---|---|
| Výška | 210,220,240,250,280,300 mm |
| Šířka | 80,90,100,100,120,140 mm |
| Cena za sadu | 1 427,- Kč |
| 6 velikostí | |
| Pohár 1779.21Pohár 1779.22Pohár 1779.24Pohár 1779.25Pohár 1779.28Pohár 1779.30 | |
Kokarda 1řadá A1-3
Jednořadá kokarda v jakékoliv barvě. Barvu napište do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | A1-3 |
|---|---|
| Délka | 320 mm |
| Průměr loga | 50 mm |
| Cena | 45,- Kč |
Logo 57 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 57 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 74 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 74 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 79 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 79 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 72 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 72 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 44 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 44 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
