Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Logo X264 - šipky
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X264 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | šipky |
| Cena | 15,- Kč |
Logo X139 - více holubů
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X139 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | více holubů |
| Cena | 15,- Kč |
Logo X22 - německý ovčák
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X22 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | německý ovčák |
| Cena | 15,- Kč |
Logo X464 - 40
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X464 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | 40 |
| Cena | 15,- Kč |
Logo X49 - rybář
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X49 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | rybář |
| Cena | 15,- Kč |
Logo X34 - sprinter
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X34 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | sprinter |
| Cena | 15,- Kč |
Diplom DL026
Diplom je možné vyhotovit v barvě ve formátu A5 (8 Kč) nebo A4 (11 Kč), nebo černobíle ve formátu A5 (6 Kč) nebo A4 (9 Kč). Ke každému diplomu je možné přidat taktéž logo za poplatek 5 Kč. Tyto parametry prosím uveďte do poznámky před odesláním zboží. Cena zde uvedená je za A4 v barvě včetně loga. Text na diplom uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | DL026 |
|---|---|
| Cena | 16,- Kč |
Logo X463 - 30
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X463 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | 30 |
| Cena | 15,- Kč |
Logo X140 - drůbež
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X140 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | drůbež |
| Cena | 15,- Kč |
Diplom DL023
Diplom je možné vyhotovit v barvě ve formátu A5 (8 Kč) nebo A4 (11 Kč), nebo černobíle ve formátu A5 (6 Kč) nebo A4 (9 Kč). Ke každému diplomu je možné přidat taktéž logo za poplatek 5 Kč. Tyto parametry prosím uveďte do poznámky před odesláním zboží. Cena zde uvedená je za A4 v barvě včetně loga. Text na diplom uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | DL023 |
|---|---|
| Cena | 16,- Kč |
Logo 6 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 6 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Diplom DL019
Diplom je možné vyhotovit v barvě ve formátu A5 (8 Kč) nebo A4 (11 Kč), nebo černobíle ve formátu A5 (6 Kč) nebo A4 (9 Kč). Ke každému diplomu je možné přidat taktéž logo za poplatek 5 Kč. Tyto parametry prosím uveďte do poznámky před odesláním zboží. Cena zde uvedená je za A4 v barvě včetně loga. Text na diplom uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | DL019 |
|---|---|
| Cena | 16,- Kč |
