Nejoblíbenější zboží
Výpis produktů řazený dle oblíbenosti návštěvníků těchto stránek.
Doplněk G193M
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G193M |
|---|---|
| Výška | 130 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Cena | 215,- Kč |
Doplněk G195M
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G195M |
|---|---|
| Výška | 175 mm |
| Šířka | 225 mm |
| Cena | 285,- Kč |
Logo 97 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 97 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Diplom DL016
Diplom je možné vyhotovit v barvě ve formátu A5 (8 Kč) nebo A4 (11 Kč), nebo černobíle ve formátu A5 (6 Kč) nebo A4 (9 Kč). Ke každému diplomu je možné přidat taktéž logo za poplatek 5 Kč. Tyto parametry prosím uveďte do poznámky před odesláním zboží. Cena zde uvedená je za A4 v barvě včetně loga. Text na diplom uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | DL016 |
|---|---|
| Cena | 16,- Kč |
Doplněk G232
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G232 |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Cena | 102,- Kč |
Logo X27 - basketbal muži
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X27 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | basketbal - muži |
| Cena | 15,- Kč |
Logo X63 - pistole colt
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X63 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | pistole - colt |
| Cena | 15,- Kč |
Logo X71 - stol. tenis muži
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X71 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | stol. tenis muži |
| Cena | 15,- Kč |
Doplněk G194M
Do kovových doplňků je možné gravírovat (vyrýt text) nebo je opatřit samolepkou. Kovové doplňky slouží k vybavení dekoračních desek, kazet, talířů a skleněných stojánků.
| Kód | G194M |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Cena | 258,- Kč |
Logo 7 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 7 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo 9 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 9 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
Logo X465 - 20
Barevné provedení (zlaté, stříbrné, bronzové) uveďte do poznámky před odesláním objednávky.
| Kód | X465 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Motiv | 20 |
| Cena | 15,- Kč |
