Nejnovější zboží
Výpis všech produktů řazený dle data přidání do katalogu. Díky tomu máte přehled o nejnovějších produktech v naší nabídce.
Sada pohárů 2006
Sada 3 pohárů. Velikost pohárů je shodná, pořadí je odlišeno barvou.
| Kód | 2006 |
|---|---|
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Cena za sadu | 372,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2006.16BPohár 2006.16SPohár 2006.16Z | |
Sada pohárů 2108
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2108 |
|---|---|
| Výška | 255, 230, 210 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 674,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2108.21Pohár 2108.23Pohár 2108.26 | |
Sada pohárů 2107
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2107 |
|---|---|
| Výška | 255, 230, 210 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 674,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2107.21Pohár 2107.23Pohár 2107.26 | |
Soška DF01
Soška Victory. Skladem 7 kusů (2 kusy světlý odstín zlaté, 5 kusů sytě zlatá).
| Kód | DF01 |
|---|---|
| Výška | 155 mm |
| Cena | 110,- Kč |
Soška F20-B
Kovová soška golf - ženy. Barva bronzová. Skladem 3 kusy.
| Kód | F20-B |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F22-B
Kovová soška tenis - ženy. Barva bronzová. 2 kusy skladem.
| Kód | F22-B |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F22-S
Kovová soška tenis - ženy. Barva stříbrná. Skladem 8 kusů.
| Kód | F22-S |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F22-Z
Kovová soška tenis - ženy. Barva zlatá. Skladem 9 kusů.
| Kód | F22-Z |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F20-AG
Kovová soška golf - ženy. Barva antické zlato. Skladem 5 kusů.
| Kód | F20-AG |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F22-AG
Kovová soška tenis - ženy. Barva antické zlato. Skladem 13 kusů.
| Kód | F22-AG |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
