Vážení zákazníci,
v pátek dne 26. 6. 2026
budeme mít dovolenou,
bude tedy zavřeno.
Děkujeme za pochopení.
Nejnovější zboží
Sada pohárů 2112
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2112 |
|---|---|
| Výška | 220, 210, 200 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Cena za sadu | 446,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2112.20Pohár 2112.21Pohár 2112.22 | |
Sada pohárů 2006
Sada 3 pohárů. Velikost pohárů je shodná, pořadí je odlišeno barvou.
| Kód | 2006 |
|---|---|
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Cena za sadu | 372,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2006.16BPohár 2006.16SPohár 2006.16Z | |
Výprodej
Soška F6-AG
Kovová soška bowling. Barva antické zlato. Skladem 8 kusů.
| Kód | F6-AG |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 65,- Kč |
Soška F7-B
Kovová soška bowling/kuželky. Barva bronzová. Skladem 9 kusů.
| Kód | F7-B |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 60,- Kč |
Soška F16-S
Kovová soška běh - muži. Barva stříbrná. Skladem 8 kusů.
| Kód | F16-S |
|---|---|
| Výška | 130 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F2-AG
Kovová soška bowling - ženy. Barva antické zlato. Skladem 3 kusy.
| Kód | F2-AG |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Vybranné nejoblíbenější zboží
Logo 102 - 25 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 102 |
|---|---|
| Průměr | 25 mm |
| Cena | 6,- Kč |
