Nejnovější zboží
Sada pohárů 2082
Sada 4 pohárů.
| Kód | 2082 |
|---|---|
| Výška | 350, 310, 280, 250 mm |
| Šířka | 140, 120, 100, 80 mm |
| Cena za sadu | 1 262,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 2082.25Pohár 2082.28Pohár 2082.31Pohár 2082.35 | |
Sada pohárů 2009
Sada 4 pohárů.
| Kód | 2009 |
|---|---|
| Výška | 430, 380, 340, 300 mm |
| Šířka | 180, 160, 140, 120 mm |
| Cena za sadu | 5 284,- Kč |
| 4 velikosti | |
| Pohár 2009.30Pohár 2009.34Pohár 2009.38Pohár 2009.43 | |
Výprodej
Soška F6-AG
Kovová soška bowling. Barva antické zlato. Skladem 8 kusů.
| Kód | F6-AG |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 65,- Kč |
Soška F7-B
Kovová soška bowling/kuželky. Barva bronzová. Skladem 9 kusů.
| Kód | F7-B |
|---|---|
| Výška | 90 mm |
| Cena | 60,- Kč |
Soška F2-AG
Kovová soška bowling - ženy. Barva antické zlato. Skladem 3 kusy.
| Kód | F2-AG |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F16-S
Kovová soška běh - muži. Barva stříbrná. Skladem 8 kusů.
| Kód | F16-S |
|---|---|
| Výška | 130 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Vybranné nejoblíbenější zboží
Logo 10 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 10 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 100 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 100 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
Logo 1 - 50 mm
barvu loga (zlatá, stříbrná, bronzová) uveďte do poznámky před odesláním objednávky
| Kód | 1 |
|---|---|
| Průměr | 50 mm |
| Cena | 10,- Kč |
