Sada pohárů 1765
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1765 |
|---|---|
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Výška | 270, 240, 220 mm |
| Cena za sadu | 607,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1765.22Pohár 1765.24Pohár 1765.27 | |
Sada pohárů 1766
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1766 |
|---|---|
| Šířka | 140, 120, 100 mm |
| Výška | 300, 280, 260 mm |
| Cena za sadu | 983,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1766.26Pohár 1766.28Pohár 1766.30 | |
Sada pohárů 1847
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1847 |
|---|---|
| Výška | 240, 230, 220 mm |
| Šířka | 90, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 606,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1847.22Pohár 1847.23Pohár 1847.24 | |
Sada pohárů 1858
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1858 |
|---|---|
| Šířka | 120, 100, 100 mm |
| Výška | 270, 240, 220 mm |
| Cena za sadu | 777,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1858.22Pohár 1858.24Pohár 1858.27 | |
Sada pohárů 1859
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1859 |
|---|---|
| Šířka | 120, 100, 100 mm |
| Výška | 270, 240, 220 mm |
| Cena za sadu | 777,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1859.22Pohár 1859.24Pohár 1859.27 | |
Sada pohárů 1860
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1860 |
|---|---|
| Šířka | 120, 100, 100 mm |
| Výška | 270, 240, 220 mm |
| Cena za sadu | 777,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1860.22Pohár 1860.24Pohár 1860.27 | |
Sada pohárů 1989
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1989 |
|---|---|
| Výška | 260, 245, 230 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Cena za sadu | 511,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1989.23Pohár 1989.25Pohár 1989.26 | |
Sada pohárů 1991
Sada 3 pohárů.
| Kód | 1991 |
|---|---|
| Výška | 260, 245, 230 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 752,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 1991.23Pohár 1991.25Pohár 1991.26 | |
Sada pohárů 2039
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2039 |
|---|---|
| Výška | 225, 200, 185 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 679,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2039.19Pohár 2039.20Pohár 2039.23 | |
Sada pohárů 2043
Sada 3 pohárů.
| Kód | 2043 |
|---|---|
| Výška | 235, 215, 200 mm |
| Šířka | 100, 90, 80 mm |
| Cena za sadu | 686,- Kč |
| 3 velikosti | |
| Pohár 2043.20Pohár 2043.22Pohár 2043.24 | |
