Sošky - doprodej
Doprodej posledních kusů kovových sošek. Aktuální počet kusů, který je na skladě, je uveden u popisu konkrétní sošky.
Soška F8-S
Kovová soška bowling/kuželky. Barva stříbrná. Poslední kus skladem.
| Kód | F8-S |
|---|---|
| Výška | 130 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F20-B
Kovová soška golf - ženy. Barva bronzová. Skladem 3 kusy.
| Kód | F20-B |
|---|---|
| Výška | 150 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F1-AG
Kovová soška bowling - muži. Barva antické zlato. Skladem 2 kusy.
| Kód | F1-AG |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F1-B
Kovová soška bowling - muži. Barva tmavý bronz. Skladem 1 kus.
| Kód | F1-B |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F11-AG
Kovová soška fotbal - ženy. Barva antické zlato. Skladem 4 kusy.
| Kód | F11-AG |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F11-B
Kovová soška fotbal - ženy. Barva bronzová. Skladem 3 kusy.
| Kód | F11-B |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F11-S
Kovová soška fotbal - ženy. Barva stříbrná. Skladem 4 kusy.
| Kód | F11-S |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F13-B
Kovová soška házená - muži. Barva bronzová. Skladem 6 kusů.
| Kód | F13-B |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F13-S
Kovová soška házená - muži. Barva stříbrná. Skladem 5 kusů.
| Kód | F13-S |
|---|---|
| Výška | 120 mm |
| Cena | 70,- Kč |
Soška F16-AG
Kovová soška běh - muži. Barva antické zlato. Skladem 8 kusů.
| Kód | F16-AG |
|---|---|
| Výška | 130 mm |
| Cena | 70,- Kč |
